Ergometertider.dk

Ergometertider » Resultater » Færøske Mesterskaber 2012

Løb 0 Einstaklingakapping - Kvinnur/Gentur - 12 ár og yngri (500m)

Plac.Navn (Klub)125m250m375m500m
1 ÍF KAPPRÓÐUR I
Unnur á Tórgarði
0:41.9
(0:41.9-T39)
1:24.9
(0:43.0-T38)
2:10.3
(0:45.4-T34)
2:55.9
(0:45.6-T34)

Løb 2 Einstaklingakapping - Kvinnur/Gentur - 13 til 14 ár (1000m)

Plac.Navn (Klub)250m500m750m1000m
1 FSR II
Noomi Kambskarð
0:56.5
(0:56.5-T38)
1:55.6
(0:59.1-T36)
2:59.2
(1:03.6-T34)
4:03.8
(1:04.6-T35)
2 FSR I
Alexandra Kambskarð Sørensen
0:59.3
(0:59.3-T35)
2:00.9
(1:01.6-T31)
3:03.5
(1:02.6-T29)
4:06.0
(1:02.5-T32)
3 HR I
Bjørt Merkistein
1:02.0
(1:02.0-T34)
2:12.0
(1:10.0-T31)
3:25.0
(1:13.0-T30)
4:37.6
(1:12.6-T31)

Løb 3 Einstaklingakapping - Menn/Dreingir - 13 til 14 ár (1000m)

Plac.Navn (Klub)250m500m750m1000m
1 ÍF KAPPRÓÐUR I
Steinar á Tórgarði
0:53.2
(0:53.2-T37)
1:48.3
(0:55.1-T34)
2:43.6
(0:55.3-T33)
3:36.6
(0:53-T36)
2 ÍF KAPPRÓÐUR III
Suli Linduson Zhang
0:55.9
(0:55.9-T51)
1:58.1
(1:02.2-T42)
3:06.3
(1:08.2-T40)
4:08.5
(1:02.2-T43)
3 ÍF KAPPRÓÐUR II
Ian Klein
1:00.0
(1:00.0-T48)
2:10.0
(1:10.0-T35)
3:26.0
(1:16.0-T32)
4:34.8
(1:08.8-T37)

Løb 4 Einstaklingakapping - Kvinnur/Gentur - 15 til 16 ár (2000m)

Plac.Navn (Klub)500m1000m1500m2000m
1 ÍF KAPPRÓÐUR I
Bjørt á Tórgarði
1:54.7
(1:54.7-T31)
3:51.1
(1:56.4-T29)
5:51.0
(1:59.9-T30)
7:51.2
(2:00.2-T30)

Løb 5 Einstaklingakapping - Menn/Dreingir - 15 til 16 ár (2000m)

Plac.Navn (Klub)500m1000m1500m2000m
1 Vestmanna róðrarfelag I
Torstein Brattaberg
1:37.9
(1:37.9-T33)
3:17.3
(1:39.4-T32)
4:58.4
(1:41.1.0-T31)
6:38.5
(1:40.1-T33)

Løb 7 Einstaklingakapping - Menn/Dreingir - 17 til 18 ár (2000m)

Plac.Navn (Klub)500m1000m1500m2000m
1 ÍF KAPPRÓÐUR II
Tórfríður Berjastein
1:43.4
(1:43.4-T30)
3:28.5
(1:45.1.0-T29)
5:11.7
(1:43.2-T30)
6:51.7
(1:40.0-T35)
2 Miðvágs róðrarfelag II
Hákun Bláberg
1:39.0
(1:39.0-T35)
3:24.7
(1:45.7-T34)
5:13.3
(1:48.6-T34)
7:02.1
(1:48.8-T36)
3 HR VI
Terji Mohr
1:47.2
(1:47.2-T31)
3:33.3
(1:46.1.0-T31)
5:19.8
(1:46.5-T30)
7:02.2
(1:42.4-T33)
4 HR V
Rókur Dam Norðoy
1:49.1.0
(1:49.1.0-T30)
3:38.9
(1:49.8-T30)
5:28.7
(1:49.8-T30)
7:16.0
(1:47.3-T32)
5 - I
Arnbjørn Isfeld
1:46.5
(1:46.5-T32)
3:38.2
(1:51.7-T31)
5:30.8
(1:52.6-T31)
7:23.2
(1:52.4-T32)
6 HR III
Jóan Køtlum
1:46.1.0
(1:46.1.0-T31)
3:35.6
(1:49.5-T30)
5:28.6
(1:53.0-T30)
7:23.7
(1:55.1.0-T31)
7 ÍF KAPPRÓÐUR I
Eyðun Sleire
1:48.2
(1:48.2-T37)
3:41.0
(1:52.8-T35)
5:34.9
(1:53.9-T34)
7:26.3
(1:51.4-T36)
8 HR II
Eli Nielsen
1:50.8
(1:50.8-T29)
3:45.3
(1:54.5-T28)
5:42.3
(1:57.0-T28)
7:37.1
(1:54.8-T29)

Løb 8 Einstaklingakapping - Kvinnur/Gentur - 35 ár og eldri (2000m)

Plac.Navn (Klub)500m1000m1500m2000m
1 ÍF KAPPRÓÐUR I
Una Cornette
1:58.4
(1:58.4-T30)
3:58.7
(2:00.3-T29)
5:59.4
(2:00.7-T30)
7:53.4
(1:54.0-T34)

Løb 9 Einstaklingakapping - Menn/Dreingir - 35 ár og eldri (2000m)

Plac.Navn (Klub)500m1000m1500m2000m
1 ÍF KAPPRÓÐUR I
Ingi á Tórgarði
1:41.1.0
(1:41.1.0-T34)
3:22.9
(1:41.8-T31)
5:04.3
(1:41.4-T33)
6:41.4
(1:37.1-T35)
2 MR I
Øssur Hansen
1:40.8
(1:40.8-T33)
3:22.4
(1:41.6-T32)
5:04.5
(1:42.1.0-T33)
6:42.5
(1:38.0-T36)
3 HR I
Sophus Dal Christiansen
1:47.5
(1:47.5-T33)
3:37.7
(1:50.2-T32)
5:29.9
(1:52.2-T33)
7:18.4
(1:48.5-T35)

Løb 10 Einstaklingakapping - Kvinnur/Gentur - Opin bólkur lættvekt (2000m)

Plac.Navn (Klub)500m1000m1500m2000m
1 Miðvágs róðrarfelag I
Sarita Kristina Hansen
1:53.7
(1:53.7-T37)
3:47.9
(1:54.2-T34)
5:42.1
(1:54.2-T34)
7:36.5
(1:54.4-T37)

Løb 11 Einstaklingakapping - Menn/Dreingir - Opin bólkur lættvekt (2000m)

Plac.Navn (Klub)500m1000m1500m2000m
1 - I
Dánjal Martin Hofgaard
1:32.8
(1:32.8-T36)
3:11.4
(1:38.6-T32)
4:50.4
(1:39.0-T32)
6:26.2
(1:35.8-T33)
2 Miðvágs róðrarfelag I
Bergur Robert Dam Jensen
1:41.7
(1:41.7-T34)
3:22.7
(1:41.0-T32)
5:03.5
(1:40.8-T32)
6:42.4
(1:38.9-T34)
3 Miðvágs róðrarfelag II
Brandur Sjúrðarson
1:40.7
(1:40.7-T35)
3:22.6
(1:41.9-T34)
5:04.7
(1:42.1.0-T34)
6:45.6
(1:40.9-T36)
4 - II
Hanus Tummarsarson
1:41.2
(1:41.2-T34)
3:25.9
(1:44.7-T32)
5:14.4
(1:48.5-T29)
7:00.5
(1:46.1-T33)
5 ÍF KAPPRÓÐUR I
Kjartan Sleire
1:44.7
(1:44.7-T32)
3:30.4
(1:45.7-T31)
5:18.9
(1:48.5-T30)
7:05.5
(1:46.6-T31)

Løb 12 Einstaklingakapping - Kvinnur/Gentur - Opin bólkur tungvekt (2000m)

Plac.Navn (Klub)500m1000m1500m2000m
1 Sunda róðrarfelag I
Valborg Hammer
1:49.8
(1:49.8-T32)
3:42.6
(1:52.8-T30)
5:36.4
(1:53.8-T30)
7:28.8
(1:52.4-T33)

Løb 13 Einstaklingakapping - Menn/Dreingir - Opin bólkur tungvekt (2000m)

Plac.Navn (Klub)500m1000m1500m2000m
1 Danske Studenters Roklub I
Sverri S. Nielsen
1:29.1.0
(1:29.1.0-T40)
3:01.3
(1:32.2-T38)
4:34.5
(1:33.2-T38)
6:06.5
(1:32.0-T40)
2 HR I
Martin Berg
1:31.9
(1:31.9-T36)
3:04.8
(1:32.9-T32)
4:38.6
(1:33.8-T33)
6:13.6
(1:35.0-T38)
3 KRF IV
Jógvan Sofus Vilhelmsen
1:33.7
(1:33.7-T34)
3:08.6
(1:34.9-T32)
4:43.4
(1:34.8-T32)
6:15.7
(1:32.3-T36)
4 KRF II
Anfinn Sivertsen
1:35.8
(1:35.8-T31)
3:13.9
(1:38.1.0-T31)
4:53.6
(1:39.7-T31)
6:30.1
(1:36.5-T35)
5 KRF III
Janus Dam-Jacobsen
1:36.9
(1:36.9-T35)
3:15.3
(1:38.4-T32)
4:54.7
(1:39.4-T33)
6:31.3
(1:36.6-T36)
6 Havnar róðrarfelag III
Ellindur Lydersen
1:38.1.0
(1:38.1.0-T31)
3:16.3
(1:38.2-T30)
4:55.6
(1:39.3-T30)
6:34.1
(1:38.5-T34)
7 - I
Jákup V. Larsen
1:34.3
(1:34.3-T36)
3:11.9
(1:37.6-T33)
4:51.6
(1:39.7-T32)
6:36.4
(1:44.8-T33)
8 X I
Gunnar í Dali
1:34.1.0
(1:34.1.0-T37)
3:14.1.0
(1:40.0-T34)
4:55.9
(1:41.8-T33)
6:38.2
(1:42.3-T38)
9 Miðvágs róðrarfelag III
Pætur F. Ellendersen
1:39.2
(1:39.2-T36)
3:19.4
(1:40.2-T33)
4:59.3
(1:39.9-T32)
6:39.8
(1:40.5-T34)
10 Havnar róðrarfelag V
Niklas Pætur Weihe
1:40.4
(1:40.4-T30)
3:21.2
(1:40.8-T30)
5:02.9
(1:41.7-T29)
6:42.2
(1:39.3-T34)
11 MR II
Jógvan Follend
1:39.9
(1:39.9-T33)
3:20.8
(1:40.9-T32)
5:01.8
(1:41.0-T33)
6:42.4
(1:40.6-T35)
12 ÍF KAPPRÓÐUR I
Bárður Rasmussen
1:42.0
(1:42.0-T34)
3:24.7
(1:42.7-T33)
5:08.4
(1:43.7-T32)
6:49.2
(1:40.8-T34)
13 MR III
Mass Anthoniussen
1:45.0
(1:45.0-T32)
3:30.1.0
(1:45.1.0-T32)
5:14.5
(1:44.4-T32)
6:53.8
(1:39.3-T36)
14 AR II
Hans Gunnar Egholm
1:39.0
(1:39.0-T33)
3:23.9
(1:44.9-T30)
5:10.9
(1:47.0-T29)
6:54.1
(1:43.2-T32)
15 ÍF KAPPRÓÐUR II
Jim Á Horni
1:43.4
(1:43.4-T29)
3:28.0
(1:44.6-T28)
5:12.5
(1:44.5-T29)
6:54.5
(1:42.0-T32)
16 MR I
Theodor T. Thomassen
1:46.3
(1:46.3-T31)
3:33.4
(1:47.1.0-T32)
5:18.1.0
(1:44.7-T33)
6:55.8
(1:37.7-T38)
17 Miðvágs róðrarfelag IV
Hallur Simonsen
1:45.5
(1:45.5-T32)
3:30.1.0
(1:44.6-T31)
5:14.2
(1:44.1.0-T31)
6:56.8
(1:42.6-T30)
18 Havnar róðrarfelag I
Bárður Johannesen
1:42.1.0
(1:42.1.0-T32)
3:26.8
(1:44.7-T30)
5:14.0
(1:47.2-T30)
7:01.6
(1:47.6-T35)
19 Havnar róðrarfelag II
Absalon Poulsen
1:40.1.0
(1:40.1.0-T33)
3:26.4
(1:46.3-T31)
5:15.5
(1:49.1.0-T32)
7:02.6
(1:47.1-T35)
20 Miðvágs róðrarfelag II
Jógvan Lisberg
1:43.5
(1:43.5-T35)
3:29.2
(1:45.7-T33)
5:16.9
(1:47.7-T35)
7:04.2
(1:47.3-T35)

Løb 16 Liðkapping - Kvinnur (6x500m)

Plac.Navn (Klub)750m1500m2250m3000m
1 Fipan Fagra Gentur
Barbara Simonsen
Durita Matras
Jessica Hallursdóttir
Maria á Høvdanum
Rakul Samuelsen
Vicotoria Biskopstø
2:41.2
(2:41.2-T40)
5:32.1
(2:50.9-T46)
8:21.6
(2:49.5-T40)
11:06.2
(2:44.6-T39)
2 Hvessingur
Svanna Dam Joensen
Alda Egilstrøð Magnussen
Valborg Hammer
Sarita Kristina Hansen
Marita Á Rógvi
Paula Eikhólm
3:11.8
(3:11.8-T34)
5:52.3
(2:40.5-T43)
8:30.0
(2:37.7-T43)
11:10.2
(2:40.2-T47)
3 Sílið Gentur
Eyð Fróðadóttir
Birna Isfeld
GUÐRIÐ JÁKUPSDÓTTIR
Ruth Poulsen
Linda Guttesen
Jana Merkistein
2:48.4
(2:48.4-T41)
5:43.6
(2:55.2-T36)
8:38.6
(2:55.0-T41)
11:24.9
(2:46.3-T37)
4 Lómur
Ásla B. Ejdesgaard
Ásla Leila Johansen
Ester Vang
Hertha Lómstein
Lena R. Guttesen
Rebekka Á Neystabø
3:17.5
(3:17.5-T36)
6:09.2
(2:51.7-T35)
8:53.1
(2:43.9-T40)
11:38.4
(2:45.3-T34)
5 Blikur
Elsa Sára Djurhuus
JANNI BERG
Krista Heiðriksdóttir
LINDA REIDARSDÓTTIR KLEIN
Hanna á Brúgv
Vár Haraldsen
3:26.1.0
(3:26.1.0-T32)
6:23.6
(2:57.5-T34)
9:18.4
(2:54.8-T36)
12:17.3
(2:58.9-T36)

Løb 17 Liðkapping - Menn (6x500m)

Plac.Navn (Klub)750m
1 Teistin
Tróndur Petersen
Árni Jóhannesson
Kristjan Johannesen
Brandur Mohr
BJARTI GUTTESEN VIDERØ
Sverri Patursson
9:33.8
(9:33.8-T41)
2 Jallurin
Hallur Nattestad
Brestir Mikkelsen
Brandur Jógvansson
MÆKIR Í JÁKUPSSTOVU
Christian Dahl
Jallgrim Davidsen
9:47.7
(9:47.7-T31)
3 Suðringur
BJARNI HAMMER
Jákup V. Larsen
Niels M. Djurhuus
Bárður Poulsen
Dánjal Martin Hofgaard
Gunnar í Dali
9:52.7
(9:52.7-T33)
4 Havnarbáturin
Martin Berg
ELLINDUR LYDERSEN
Hans Karl Jacobsen
ÓLAVUR JACOBSEN
RAGNAR HANSEN
Hans Jákup Johansen
9:56.6
(9:56.6-T27)
5 Klaksvikingur
Høgni Eliassen
Jógvan Simonsen
Janus Dam-Jacobsen
Ólavur Weihe
Anfinn Sivertsen
Per Venned
9:58.7
(9:58.7-T26)
6 Míðvingur
Bergur Robert Dam Jensen
SVERRI SANDBERG NIELSEN
Jógvan Follend
Hallur Simonsen
Brandur Sjúrðarson
Hákun Bláberg
9:58.9
(9:58.9-T34)
7 Vestmenningur
BJARNI DURHUUS
JÓHANNUS JOHANNESEN
TUMMAS OLSEN
Torstein Brattaberg
Sjúrður Nielsen
John Martin Andreasen
10:05.9
(10:05.9-T28)
8 Lómur
Holmer Bisp
OLA HENDRIK AV FLØTUM
Johannes Olsen
MEINHARD AKRABERG HANSEN
Reidar Luid
Hedin Olsen
10:09.5
(10:09.5-T29)
9 Drekin
Rókur Dam Norðoy
Jóan Køtlum
Terji Mohr
Eli Nielsen
Virgar Johansen
Robert gaasedal
10:12.8
(10:12.8-T30)
10 Argjabáturin
Bárdur Áarstein
Hans Gunnar Egholm
Kris Danielsen
Martin Nielsen
Sámal Debes Joensen
Jóhan Gudjónsson
10:29.9
(10:29.9-T32)
11 Teistin
Tróndur Petersen
Árni Jóhannesson
Kristjan Johannesen
Brandur Mohr
BJARTI GUTTESEN VIDERØ
Sverri Patursson
9:33.8
(9:33.8-T43)
12 Jallurin
Hallur Nattestad
Brestir Mikkelsen
Brandur Jógvansson
MÆKIR Í JÁKUPSSTOVU
Christian Dahl
Jallgrim Davidsen
9:47.7
(9:47.7-T44)
13 Suðringur
BJARNI HAMMER
Jákup V. Larsen
Niels M. Djurhuus
Bárður Poulsen
Dánjal Martin Hofgaard
Gunnar í Dali
9:52.7
(9:52.7-T50)
14 Havnarbáturin
Martin Berg
ELLINDUR LYDERSEN
Hans Karl Jacobsen
ÓLAVUR JACOBSEN
RAGNAR HANSEN
Hans Jákup Johansen
9:56.6
(9:56.6-T48)
15 Klaksvikingur
Høgni Eliassen
Jógvan Simonsen
Janus Dam-Jacobsen
Ólavur Weihe
Anfinn Sivertsen
Per Venned
9:58.7
(9:58.7-T47)
16 Míðvingur
Bergur Robert Dam Jensen
SVERRI SANDBERG NIELSEN
Jógvan Follend
Hallur Simonsen
Brandur Sjúrðarson
Hákun Bláberg
9:58.9
(9:58.9-T50)
17 Vestmenningur
BJARNI DURHUUS
JÓHANNUS JOHANNESEN
TUMMAS OLSEN
Torstein Brattaberg
Sjúrður Nielsen
John Martin Andreasen
10:05.9
(10:05.9-T36)
18 Lómur
Holmer Bisp
OLA HENDRIK AV FLØTUM
Johannes Olsen
MEINHARD AKRABERG HANSEN
Reidar Luid
Hedin Olsen
10:09.5
(10:09.5-T46)
19 Drekin
Rókur Dam Norðoy
Jóan Køtlum
Terji Mohr
Eli Nielsen
Virgar Johansen
Robert gaasedal
10:12.8
(10:12.8-T38)
20 Argjabáturin
Bárdur Áarstein
Hans Gunnar Egholm
Kris Danielsen
Martin Nielsen
Sámal Debes Joensen
Jóhan Gudjónsson
10:29.9
(10:29.9-T36)
21 Teistin
Tróndur Petersen
Árni Jóhannesson
Kristjan Johannesen
Brandur Mohr
BJARTI GUTTESEN VIDERØ
Sverri Patursson
9:33.8
(9:33.8-T45)
22 Jallurin
Hallur Nattestad
Brestir Mikkelsen
Brandur Jógvansson
MÆKIR Í JÁKUPSSTOVU
Christian Dahl
Jallgrim Davidsen
9:47.7
(9:47.7-T45)
23 Suðringur
BJARNI HAMMER
Jákup V. Larsen
Niels M. Djurhuus
Bárður Poulsen
Dánjal Martin Hofgaard
Gunnar í Dali
9:52.7
(9:52.7-T51)
24 Havnarbáturin
Martin Berg
ELLINDUR LYDERSEN
Hans Karl Jacobsen
ÓLAVUR JACOBSEN
RAGNAR HANSEN
Hans Jákup Johansen
9:56.6
(9:56.6-T49)
25 Klaksvikingur
Høgni Eliassen
Jógvan Simonsen
Janus Dam-Jacobsen
Ólavur Weihe
Anfinn Sivertsen
Per Venned
9:58.7
(9:58.7-T44)
26 Míðvingur
Bergur Robert Dam Jensen
SVERRI SANDBERG NIELSEN
Jógvan Follend
Hallur Simonsen
Brandur Sjúrðarson
Hákun Bláberg
9:58.9
(9:58.9-T51)
27 Vestmenningur
BJARNI DURHUUS
JÓHANNUS JOHANNESEN
TUMMAS OLSEN
Torstein Brattaberg
Sjúrður Nielsen
John Martin Andreasen
10:05.9
(10:05.9-T41)
28 Lómur
Holmer Bisp
OLA HENDRIK AV FLØTUM
Johannes Olsen
MEINHARD AKRABERG HANSEN
Reidar Luid
Hedin Olsen
10:09.5
(10:09.5-T42)
29 Drekin
Rókur Dam Norðoy
Jóan Køtlum
Terji Mohr
Eli Nielsen
Virgar Johansen
Robert gaasedal
10:12.8
(10:12.8-T37)
30 Argjabáturin
Bárdur Áarstein
Hans Gunnar Egholm
Kris Danielsen
Martin Nielsen
Sámal Debes Joensen
Jóhan Gudjónsson
10:29.9
(10:29.9-T45)
31 Teistin
Tróndur Petersen
Árni Jóhannesson
Kristjan Johannesen
Brandur Mohr
BJARTI GUTTESEN VIDERØ
Sverri Patursson
9:33.8
(9:33.8-T41)
32 Jallurin
Hallur Nattestad
Brestir Mikkelsen
Brandur Jógvansson
MÆKIR Í JÁKUPSSTOVU
Christian Dahl
Jallgrim Davidsen
9:47.7
(9:47.7-T44)
33 Suðringur
BJARNI HAMMER
Jákup V. Larsen
Niels M. Djurhuus
Bárður Poulsen
Dánjal Martin Hofgaard
Gunnar í Dali
9:52.7
(9:52.7-T46)
34 Havnarbáturin
Martin Berg
ELLINDUR LYDERSEN
Hans Karl Jacobsen
ÓLAVUR JACOBSEN
RAGNAR HANSEN
Hans Jákup Johansen
9:56.6
(9:56.6-T50)
35 Klaksvikingur
Høgni Eliassen
Jógvan Simonsen
Janus Dam-Jacobsen
Ólavur Weihe
Anfinn Sivertsen
Per Venned
9:58.7
(9:58.7-T45)
36 Míðvingur
Bergur Robert Dam Jensen
SVERRI SANDBERG NIELSEN
Jógvan Follend
Hallur Simonsen
Brandur Sjúrðarson
Hákun Bláberg
9:58.9
(9:58.9-T50)
37 Vestmenningur
BJARNI DURHUUS
JÓHANNUS JOHANNESEN
TUMMAS OLSEN
Torstein Brattaberg
Sjúrður Nielsen
John Martin Andreasen
10:05.9
(10:05.9-T39)
38 Lómur
Holmer Bisp
OLA HENDRIK AV FLØTUM
Johannes Olsen
MEINHARD AKRABERG HANSEN
Reidar Luid
Hedin Olsen
10:09.5
(10:09.5-T39)
39 Drekin
Rókur Dam Norðoy
Jóan Køtlum
Terji Mohr
Eli Nielsen
Virgar Johansen
Robert gaasedal
10:12.8
(10:12.8-T36)
40 Argjabáturin
Bárdur Áarstein
Hans Gunnar Egholm
Kris Danielsen
Martin Nielsen
Sámal Debes Joensen
Jóhan Gudjónsson
10:29.9
(10:29.9-T48)