Ergometertider.dk

Ergometertider » Resultater » Færøske Mesterskaber 2012 » 13 Einstaklingakapping - Menn/Dreingir - Opin bólkur tungvekt (2000m)

Løb 13 Einstaklingakapping - Menn/Dreingir - Opin bólkur tungvekt (2000m)

Plac.Navn (Klub)500m1000m1500m2000m
1 Danske Studenters Roklub I
Sverri S. Nielsen
1:29.1
(1:29.1-T40)
3:01.3
(1:32.2-T38)
4:34.5
(1:33.2-T38)
6:06.5
(1:32-T40)
2 HR I
Martin Berg
1:31.9
(1:31.9-T36)
3:04.8
(1:32.9-T32)
4:38.6
(1:33.8-T33)
6:13.6
(1:35-T38)
3 KRF IV
Jógvan Sofus Vilhelmsen
1:33.7
(1:33.7-T34)
3:08.6
(1:34.9-T32)
4:43.4
(1:34.8-T32)
6:15.7
(1:32.3-T36)
4 KRF II
Anfinn Sivertsen
1:35.8
(1:35.8-T31)
3:13.9
(1:38.1-T31)
4:53.6
(1:39.7-T31)
6:30.1
(1:36.5-T35)
5 KRF III
Janus Dam-Jacobsen
1:36.9
(1:36.9-T35)
3:15.3
(1:38.4-T32)
4:54.7
(1:39.4-T33)
6:31.3
(1:36.6-T36)
6 Havnar róðrarfelag III
Ellindur Lydersen
1:38.1
(1:38.1-T31)
3:16.3
(1:38.2-T30)
4:55.6
(1:39.3-T30)
6:34.1
(1:38.5-T34)
7 - I
Jákup V. Larsen
1:34.3
(1:34.3-T36)
3:11.9
(1:37.6-T33)
4:51.6
(1:39.7-T32)
6:36.4
(1:44.8-T33)
8 X I
Gunnar í Dali
1:34.1
(1:34.1-T37)
3:14.1
(1:40-T34)
4:55.9
(1:41.8-T33)
6:38.2
(1:42.3-T38)
9 Miðvágs róðrarfelag III
Pætur F. Ellendersen
1:39.2
(1:39.2-T36)
3:19.4
(1:40.2-T33)
4:59.3
(1:39.9-T32)
6:39.8
(1:40.5-T34)
10 Havnar róðrarfelag V
Niklas Pætur Weihe
1:40.4
(1:40.4-T30)
3:21.2
(1:40.8-T30)
5:02.9
(1:41.7-T29)
6:42.2
(1:39.3-T34)
11 MR II
Jógvan Follend
1:39.9
(1:39.9-T33)
3:20.8
(1:40.9-T32)
5:01.8
(1:41-T33)
6:42.4
(1:40.6-T35)
12 ÍF KAPPRÓÐUR I
Bárður Rasmussen
1:42
(1:42-T34)
3:24.7
(1:42.7-T33)
5:08.4
(1:43.7-T32)
6:49.2
(1:40.8-T34)
13 MR III
Mass Anthoniussen
1:45
(1:45-T32)
3:30.1
(1:45.1-T32)
5:14.5
(1:44.4-T32)
6:53.8
(1:39.3-T36)
14 AR II
Hans Gunnar Egholm
1:39
(1:39-T33)
3:23.9
(1:44.9-T30)
5:10.9
(1:47-T29)
6:54.1
(1:43.2-T32)
15 ÍF KAPPRÓÐUR II
Jim Á Horni
1:43.4
(1:43.4-T29)
3:28
(1:44.6-T28)
5:12.5
(1:44.5-T29)
6:54.5
(1:42-T32)
16 MR I
Theodor T. Thomassen
1:46.3
(1:46.3-T31)
3:33.4
(1:47.1-T32)
5:18.1
(1:44.7-T33)
6:55.8
(1:37.7-T38)
17 Miðvágs róðrarfelag IV
Hallur Simonsen
1:45.5
(1:45.5-T32)
3:30.1
(1:44.6-T31)
5:14.2
(1:44.1-T31)
6:56.8
(1:42.6-T30)
18 Havnar róðrarfelag I
Bárður Johannesen
1:42.1
(1:42.1-T32)
3:26.8
(1:44.7-T30)
5:14
(1:47.2-T30)
7:01.6
(1:47.6-T35)
19 Havnar róðrarfelag II
Absalon Poulsen
1:40.1
(1:40.1-T33)
3:26.4
(1:46.3-T31)
5:15.5
(1:49.1-T32)
7:02.6
(1:47.1-T35)
20 Miðvágs róðrarfelag II
Jógvan Lisberg
1:43.5
(1:43.5-T35)
3:29.2
(1:45.7-T33)
5:16.9
(1:47.7-T35)
7:04.2
(1:47.3-T35)